O NAS OFERTA REALIZACJE AKTUALNOŚCI REFERENCJE WSPÓŁPRACA KONTAKT
                               
slaider_1
slaider_2
slaider_3
slaider_4
slaider_5
slaider_6
  O FIRMIE  

Optima Studio istnieje od 2006 roku od samego początku podstawą naszego działania jest pasja tworzenia i profesjonalizm ukierunkowany na potrzeby klienta przez co, każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami klienta.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu, opracowaniach graficznych i przygotowaniach do druku offsetowego, cyfrowego i wielkoformatowego.

Posiadamy urządzenia do grawerowania laserowego w metalu, tworzywach sztucznych, skórze i materiałach skóropodobnych, pleksi, laminatach grawerskich, folii, drewnie, szkle, papierze, gumie. Skupiona wiązka laserowa pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych efektów, dokładności oraz indywidualnego chrakteru każdego projektu.

Wykonujemy również druk sublimacyjny oraz termotransferowy na różnorodnych przedmiotach, m.in. na kubkach, kuflach, koszulkach, fartuszkach, maskotkach, śliniakach, puzzlach, poduszkach, podkładkach pod mysz komputerową, proporczykach, kalendarzach, smyczach, breloczkach i wielu innych!

Jeśli interesuje Cię profesjonalna forma reklamy, która zapewni Twojej firmie wysoki prestiż oraz dobrą pozycję na rynku, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 
 
KATALOGI ON-LINE:   MAPA STRONY:   ODWIEDŹ NAS:   KONTAKT Z NAMI:
 
 

O NAS

OFERTA

REALIZACJE

AKTUALNOŚCI

REFERENCJE

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

KATALOG REKLAMOWY

 

 
 

Wydawnictwo & Studio Reklamy "OPTIMA"
85-759 Bydgoszcz, ul. Witebska 1A


tel./fax: 52 320 07 02 , kom. 600 221 485
marketing: 664 456 711

e-mail:

kontakt@optimastudio.pl
marketing@optimastudio.pl
graphic@optimastudio.pl